juuli 19, 2024
Lõõtsa 8, Tallinn, Eesti
Arvamuslood Buller Uudised Ettevõtlus

Kevadine autohooldus on iga autoomaniku jaoks oluline tegevus, mis aitab tagada sõiduki ohutuse ja töökindluse.

Autoteenindused üle Eesti - Fixus

Talveperioodil võivad teedel valitsevad karmid tingimused meie sõidukile mõjuda päris rängalt, mistõttu toob saabuv kevad endaga kaasa vajaduse teha mitmeid hooldustoiminguid.

Just kevad on ideaalne aeg lasta oma auto professionaalidel üle vaadata ja vajadusel lasta seda neil ka hooldada. Hea valik selleks on näiteks Fixus autoteenindused – neil on väga lai ja mitmekesine teenuste valik. Järgnevalt käsitlemegipõhjalikumalt, milliseid hooldustöid tuleks kevadel ette võtta ja miks on Fixus autoteenindused selleks parim valik.

1. Õlivahetus ja filtrite kontroll

Pärast külma talve on hädavajalik kontrollida auto õli ja filtreid. Külmad temperatuurid võivad mõjutada mootori õli viskoossust ja selle puhastusvõimet, mistõttu on oluline vana õli välja vahetada ja filtrid üle kontrollida. Fixus autoteenindustes kasutatakse kvaliteetseid õlisid ja filtreid, mis tagavad mootori parima võimaliku kaitse ja jõudluse.

2. Rehvide seisukorra kontroll ja vahetus

Talverehvid tuleb Eestis kevadel ümber vahetada suverehvide vastu. Isegi kui need on teil velgedel ning saate vahetusega ise hakkama, on siiski oluline kontrollida rehvide üldist seisukorda ja mustri sügavust ning vajadusel lasta need tasakaalustada. Fixus autoteenindused pakuvad kiiret ja usaldusväärset rehvivahetust, samuti aitavad nad valida sobilikud suverehvid.  

3. Pidurisüsteemi ülevaatus

Talvise jää ja lume mõjul võivad pidurid vajada lisahooldust, kuna pidurisüsteemi komponendid on tundlikumad rooste ja kulumise suhtes. Fixus autoteenindustes teostatakse põhjalikku pidurisüsteemi kontrolli, sealhulgas piduriklotside ja -ketaste kontrolli ning vajadusel nende vahetust. Nii tagate oma sõiduki maksimaalse ohutuse.

4. Elektrisüsteemi kontroll

Põhjamaiselt külmad teeolud võivad mõjutada auto aku ja elektrisüsteemi. Eriti kui sõidate peamiselt lühikesi sõite. Fixus meeskond kontrollib teie sõiduki aku laadimistaset ja üldist seisukorda. Vajadusel pakuvad nad teile ka sobiva uue aku ning aitavad ka selle vahetustega. Samuti kontrollitakse valgustusseadmeid ja muid elektrilisi komponente, et tagada nende korrasolek.

5. Vedrustuse ja roolisüsteemi kontroll

Talvised augud ja ebatasased teepinnad võivad kahjustada auto vedrustust ja roolisüsteemi. Fixus autoteenindustes viiakse läbi sõiduki alusvankri täielik kontroll, et tuvastada võimalike amortisaatorite lekked ning  pukside või roolimehhanismi kulumisest tekkivaid probleeme.

Miks valida just Fixus autoteenindused?

Fixus autoteenindustel on mitmeid eeliseid, mis muudavad nad ideaalseks valikuks kevadiseks autohoolduseks:

  • Asjatundlikkus ja kogemus: Fixus meeskond on kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud, pakkudes kvaliteetset teenust igale automargile ja -mudelile.
  • Tänapäevased seadmed: Kasutades viimase põlvkonna diagnostikaseadmeid, suudab Fixus kiiresti tuvastada ja lahendada erinevaid sõidukite probleeme.
  • Kliendikeskne lähenemine: Fixus teenindusseadmetes ( peaks see vist olema: autoteenindustes) on eriti olulisel kohal kliendi rahulolule, pakkudes paindlikke aegu ja läbipaistvat hinnakujundust.
  • Usaldusväärsus ja kvaliteet: Kasutades ainult parimaid varuosi ja materjale, garanteerib Fixus oma töödele pikema eluea ja suurema usaldusväärsuse.

Kevadine autohooldus on oluline investeering oma sõiduki pikaealisuse ja turvalisuse tagamiseks. Fixus autoteenindused pakuvad mitmekülgset hooldust ja kvaliteetset teenindust, et iga sõit oleks nauditav ja muretu. Seega, kui otsite usaldusväärset partnerit kevadiseks autohoolduseks – on Fixus autoteenindused kindel valik.

Fixus paneb auto liikuma!

Allikas:  Digituul via Buller Meedia | Pilt: Digituul

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga